Čo je lepšie HST alebo PSK

Čo je lepšie HST alebo PSK
Čo je lepšie HST alebo PSK

HST alebo PSK systém dverí

 

Posuvné systémy HST a sklopné a posuvné dvere sú excelentnou, technologicky vyspelejšou alternatívou pre tradičné terasové dvere. Veľké sklenené plochy prepúšťajú do miestností nielen výrazné množstvo slnečného svetla, ale taktiež vytvárajú pocit otvoreného priestoru, vizuálne zväčšujúc interiér. Hoci existuje viacero typov dverí, posuvné systémy ponúkajú množstvo výhod.

 

Hlavnou výhodou posuvných systémov používaných v balkónových dverách je skutočnosť, že neobmedzujú priestor vo vnútri počas otvárania, keďže dverné krídla sú navzájom zarovnané. Rovnaké dverné krídla sú pri pohybe mierne zdvihnuté, čím sa znižuje trenie medzi dverami a tesnením.

 

Toto poskytuje pohodlné a tiché používanie. Niektoré z dostupných systémov majú schopnosť využiť dodatočný nízky schod pri dverách, čo ponúka ešte väčšie pohodlie a takmer plochý prechod von.

 

Zdvižno-posuvné dvere HST

 

Zdvižno-posuvné dvere HST sú využité v priestranných budovách, ktorá nemá žiadne bariéry, je možnosť bezbarierového prevedenia. Sú určené najmä do izieb Inovatívne funkciou je dverná mechanizmus, korý umožňujú posúvanie krídiel a zároveň ich zdvíhanie. Ďalšou skvelou výhodou je, že neobmedzujú priestory v obytnom priestore.

 

U zdvižno-posuvných dverí sa pohyb uskutočňuje paralelne na pevnom krídle – jedno krídlo je fixné a druhé zas posuvné. Veľké sklenené povrchy poskytujú konštantný tok svetla do miestnosti. Sklo sa taktiež zdá pohľadovo byť priamo prepojené s podlahou, pretože prah dverí je takmer neviditeľný a vyzerá to tak, že medzi interiérom a exteriérom nie je žiadna hranica.

 

Posuvné dvere PSK

 

Okná a Dvere posuvno sklopné PSK sú zaujímavým riešením pre tradičné dvojkrídlové balkóny, samozrejme je ešte višší level zdvižno-posuvné dvere. Rozdielna a moderná funkcia je poskytovaná v dverovom mechanizme umožňuje naraz otváranie i sklápanie krídiel. Ďalšou veľkou výhodou je neobmedzenie životného priestoru tým, že sa zabráni otváraniu okien do vnútra. Keďže u PSK dverí je posuvno-sklopný systém , jedno krídlo je bez pochybu, zatiaľ čo druhé je posuvné.

 

Či už si zvolíte jednu alebo druhú alternatívu, veľké presklené dvere umožňujú jednoducho a efektne prepojiť interiér s exteriérom. Rozširujú dispozíciu nehnuteľnosti do voľného vonkajšieho priestoru a privádzajú do miestnosti viac denného svetla a čerstvého vzduchu. Prispievajú tak k duševnej pohode obyvateľov bytu či domu.

 

Podporná konštrukcia pod HST portál

Podporná konštrukcia pod HST portál

Inštalovanie zdvižno-posuvných HST dverí môže byť zábava. Taktiež to však môže byť výzva, ak nie ste pripravený na všetky drobné detaily práce. Zatiaľ, čo niektorí ľudia sa rozhodnú nainštalovať si ich sami (neodporúčame).

Sú zdvižno posuvné dvere bezbariérové

Sú zdvižno posuvné dvere bezbariérové

Bezbariérové zdvižno-posuvné dvere sú dôležitým faktorom aj pre verejné budovy. Využívajú sa aj v sanitárnych zariadeniach, zdravotníctve a v obytných oblastiach.

Bezpečné posuvné dvere

Bezpečné posuvné dvere

Presklené posuvné dvere a okná sú na pohľad esteticky príjemné, pretože prepúšťajú do domova dodatočné svetlo a často sa otvárajú smerom na terasu. Netreba však zabudnúť aj na bezpečnostné riziká.

Pomôžeme Vám?
Prosím čakajte...
Nahrávám súbory na server (0/0)
Posielam správu